CADDE DÜKKANLARI 444 0 156 EN

01.PROJE HAKKINDA

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Hayata Dair Ne Varsa


Şimdi hayat ne Avrupa’da ne Asya’da. O çok özlediğiniz hayat şimdi Başakşehir Avrasya’da. Başakşehir’in yeni projesi Başakşehir Avrasya sizin için Anadolu Yakası’nın huzur veren sakinliğini ve Avrupa Yakası’nın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini bir araya getiriyor. İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’in tüm ayrıcalıklarını, hasret kaldığınız mahalle kültürüyle birlikte doyasıya yaşayacağınız yeni bir hayat, Başakşehir Avrasya ile şimdi size oldukça yakın...

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DAHer şey Ayağının Altında!

Başakşehir Avrasya Konutları; entegre ulaşım ağlarına komşu olması ve merkezi lokasyonuyla Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanı’na oldukça yakın. Araçsız seyahat etmek isterseniz metro durağına ise yalnızca yürüme mesafesinde. Başakşehir Avrasya konumu ve geniş ulaşım seçenekleriyle hem hayatınıza hem de yatırımınıza çok büyük değer katacak...

01

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Sağlığım En Başta!

Başakşehir Avrasya’nın tam karşısında yer alan, Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde bulunan; 107 branşta hizmet, 500 özellikli ameliyat, 8.134 araçlık otopark ve 3 helikopter pistiyle tam donanımlı sağlık hizmetine kolayca ulaşabilir, hastane-sağlık çalışanı ya da hasta yakınıysanız Başakşehir Avrasya’da maksimum konfor eşliğinde konaklayabilirsiniz.

02

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA İşiniz Her Zaman Ön Planda!

Yeni fırsatlar peşinde koşan bir yatırımcıysanız ya da iş yerinize yakın bir konut arıyorsanız şunu çok net söyleyebiliriz; kesinlikle en doğru adrestesiniz! Başakşehir Avrasya Konutları, İstanbul’a gelen misafirlerinizi de düşünerek sizi yıllık otel giderlerinden, şişirilmiş faturalardan kurtarıyor. Yurt içi veya yurt dışından gelen misafirlerinizi İstanbul Havalimanı’ndan alıp Başakşehir Avrasya Konutları’na ulaşmanız sadece ve sadece 15 dakika sürecek. İstanbul’a gelen misafirleriniz de Başakşehir Avrasya’nın keyfini sürecek.

03

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Yatay Mimari Keyfi Burada!

%80’lik peyzaj alanı ve 4-8-10 katlı binalardan hangisini tercih ederseniz edin yeşil alanlara her zaman çok yakın olacaksınız. Geniş metrekare seçenekleri, mimari estetiği ve sıcacık komşuluk ilişkileriyle o çok özlediğiniz mahalle hayatı şimdi Başakşehir Avrasya’da sizleri bekliyor.

05

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Okulum Yanımda!

Nerede yaşarsanız yaşayın öncelikle çocuklarınızın iyi bir eğitim alması şart! Eğer Başakşehir Avrasya Konutları’nda yaşıyorsanız çocuklarınızın geleceği için endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü; anaokulu, ilkokul ve ortaokullara yakınlığıyla Başakşehir Avrasya çocuklarınızın iyi bir eğitim alması için en uygun yer olarak öne çıkıyor. Ayrıca Başakşehir Avrasya, üniversitelere olan yakınlığı ve şehrin her tarafına alternatifli; kolay ulaşım imkânı sunmasıyla yatırımcılarına da önemli bir avantaj sağlıyor.

05

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Benim Yaşam Tarzımda!

Başakşehir Avrasya Konutları tüm yaşam tarzlarına uygunluk gösteriyor. Eğer yalnız yaşıyorsanız veya sadece iki kişiyseniz 1+1 veya 2+1 seçenekleriyle rezidans bloklarımızda yaşayabilir, size sunduğumuz kullanışlı yaşam alanlarından dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Ailenizle beraber yaşayacağınız sıcacık bir yuva arıyorsanız 2+1, 3+1 veya 4+1 daire tiplerinden oluşan aile bloklarımızda huzurlu ve keyifli günler geçirebilir; Başakşehir’in yeni ve modern projesinde mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

06

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Nefes Aldıran Millet Bahçesi!

Yeşil hayat ve doğayla iç içe bir yaşam sizin için olmazsa olmaz mı? Bizim için de! Başakşehir Avrasya, Başakşehir Millet Bahçesi’ne yalnızca yürüme mesafesinde. Siz de Başakşehir Millet Bahçesi’nde gönül rahatlığıyla sporunuzu yapabilir, ciğerlerinizi tertemiz bir havayla doldurabilirsiniz.Ayrıca doğanın tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız sevdiklerinizle beraber piknik keyfi de yapabilirsiniz. Kısacası, Başakşehir Avrasya Konutları’nda ister evinizde, ister dışarıda olun her daim doğayla iç içe dingin bir yaşam süreceksiniz.

07

BAŞAKŞEHİR AVRASYA’DA Yatırım ve Kazanç Hep Burada!

Konumu, entegre ulaşım ağlarına komşuluğu, Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksine olan yakınlığı, üniversitelere ve sosyal alanlara yürüyüş mesafesinde olmasıyla Başakşehir Avrasya, hem iyi bir yaşam sürmek isteyenlerin hem de yatırımcıların konut arayışında ilk tercihi olacak.

Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım, Sizi de Ev Sahibi Yapalım.